anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN ÖRKİ, ARTIK ZAMAN VATANDAŞI DİNLEME VAKTİ 11.07.2019

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kayıhan Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltıda buluştu. Başkan Örki program sonrası mahallede incelemelerde bulundu. Yapılacak olan bütün hizmetleri birlikte başaracaklarını ifade eden Başkan, “Bizler sizden almış olduğumuz emaneti en güzel şekilde muhafaza edeceğiz. Bu emanetin gereğini gümbür gümbür yerine getireceğiz. Çok çalışacağız, çok gayret edeceğiz. Sizlerle çok sık bir arada olacağız ve her ne yapıyorsak sizlerin çizmiş olduğu istikamet çerçevesinde yapacağız” dedi.

Pamukkale ilçesinde yaşayan 350 bine yakın vatandaşla samimi bir şekilde birebir temas içinde olan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, İlçenin en köklü mahallelerinden olan Kayıhan Mahallesi’nde vatandaşlarla sabah kahvaltıda bir araya geldi. Kayıhan Mahallesi Muhtarlığı önünde gerçekleşen programa Belediye Başkanı Avni Örki’nin yanı sıra AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Soyfidan, Hüseyin Çolakoğlu, Kayıhan Mahalle Muhtarı Mahmut Uğuz ve mahalle sakinleri katıldı. Vatandaşlarla birlikte aynı sofrada kahvaltı yapan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, vatandaşların mahalleleriyle ilgili istek ve taleplerini dinledi. Yoğun seçim temposunun ardından artık zamanın vatandaşlarla bir araya gelmek olduğunu ifade eden Başkan Örki, “Seçimler öncesinde hakikaten bir koşturma içerisindeydik. Dedik ki Allah ömür verir, zaman verirse, birbirimizle uzun uzun hasbihal edelim, ilçemiz için yapılacak güzel işleri konuşalım. Seçimlerde oy veren, vermeyen bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler için koşturan, sahada gayret eden siz değerli hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin. Sizleri yorduk, koşturttuk ama inşallah bundan sonrasında sorumluluk bizde” diye konuştu.

“HER NE YAPIYORSAK SİZLERİN ÇİZMİŞ OLDUĞU İSTİKAMET ÇERÇEVESİNDE YAPACAĞIZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, özellikle 2004 yılından itibaren ülkede belediyecilik anlamında nice kalıcı eserlerin Ak Parti belediyeleriyle gerçekleştirildiğini belirterek, “Belediyecilik anlamında efsaneler yazdık. Kitaplar dolusu eserlerimiz oldu. İnşallah nice nice kalın hizmet kitaplarını birlikte biz yapacağız” dedi. Başkan Örki, “Bundan sonrasında bizler sizden almış olduğumuz bu emaneti en güzel şekilde muhafaza edeceğiz. Bu emanetin gereğini gümbür gümbür yerine getireceğiz. Çok çalışacağız, çok gayret edeceğiz. Sizlerle çok sık bir arada olacağız ve her ne yapıyorsak sizlerin çizmiş olduğu istikamet çerçevesinde yapacağız. Vatandaşımıza kulak vererek, onların birinci sıradaki ihtiyaçlarına öncelik vermek suretiyle adım atacağız” diye konuştu. Program sonunda Başkan Avni Örki,  Muhtar Mahmut Uğuz ve vatandaşlarla Kayıhan Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER