anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN, PENBE TEYZENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ 10.03.2017

Pamukkale Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Bağbaşı Mahallesi’nde yaşayan 84 yaşındaki yatalak olan Penbe Akmansoy’a hasta yatağı desteği sağlandı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Bizler zor durumda olan ihtiyaç sahibi insanlarımızın derdiyle dertleniyoruz” dedi.

 Kadınlardan gençlere, yaşlılardan engellilere yönelik gerçekleştirdiği projelerle, yeni kurulan belediyeler arasında ilklere imza atan Pamukkale Belediyesi, hasta yatağı hizmetine devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Bağbaşı Mahallesi’nde yaşayan Penbe Akmansoy’u evinde ziyaret etti. 84 yaşında ve belden aşağısı felçli olması nedeniyle yatağa mahkum  olan Penbe Akmansoy için torunu İsmail Akmansoy’un başvurusu ile hasta yatağı desteği verildi.  “Bize bilgi geldikten sonra en kısa sürede gereken desteği sağladık” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Penbe teyzenin derdi bizim derdimizmiş gibi hareket ediyoruz” dedi.

 “PAMUKKALE BELEDİYESİ EKİP RUHUYLA ÇALIŞIYOR”

Belediye hizmetlerini yerine getirirken sadece belediye başkanı olarak değil başkan yardımcıları, meclis üyeleri, personeliyle birlikte ekip ruhuyla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Gürlesin, “İhtiyaç sahibi ailelerimizin belediyemize başvuru yapması itibariyle derhal gerekli incelemeleri yaparak, geri dönüş sağlıyoruz. Bu görevi yaparken bu işin manevi boyutunu bilen insanlarız. Bizler zor durumda olan ihtiyaç sahibi insanlarımızın derdiyle dertleniyoruz. Bizler bu konuda önemli işlere imza atıyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğim bu tür ihtiyaç sahibi olanları bize bildirmeleri. Komşunuz vardır, akrabanız vardır. Bizlere gelemiyorlardır. Belediyemize kadar ulaşamadıysalar dahi muhtarlarımıza mutlaka ulaşsınlar. Biz kimin ne derdi varsa imkanlar dahilinde çözmeye çalışıyoruz” dedi. Başkan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi’nin hasta yatağından, evde kişisel bakım hizmetine, camilerin temizliğinden, yaşlı ve engelli vatandaşların ev temizliklerine kadar birçok hizmetleri başarıyla sunduğunu belirtti.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER