anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN PAZAR ESNAFINI DİNLEDİ 15.03.2017

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İncilipınar Pazaryeri esnaflarını ziyaret ederek onların istek ve önerilerini dinledi. Pazaryeri esnafıyla tek tek sohbet eden Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak insan odaklı hizmet anlayışıyla hareket ederek, her fırsatta ve her alanda vatandaşlarımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz” dedi.

Vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bu kez de pazar esnafıyla buluştu. İncilipınar Pazaryeri esnaflarını ziyaret eden Başkan Gürlesin’e AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Arıcı ve beraberindeki heyet eşlik etti. Pazarda bulunan tüm esnafı tek tek dolaşan Başkan Gürlesin, onların şikâyet ve önerilerini dinledi. Ziyaret esnasında 16 Nisan referandumunu da hatırlatan Başkan Gürlesin, esnafla sohbetinde daha güzel bir ülke için neden ‘Evet’ denilmesi gerektiğini anlattı.

“PAZARYERLERİNİ MODERN HALE GETİRDİK”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, insan odaklı hizmet anlayışıyla belediye hizmetleri açısından binlerce insanın alışveriş yaptığı ve esnafın ürünlerini satışa çıkardığı semt pazarlarının büyük önem taşıdığını belirtti. Göreve geldikleri ilk günlerde mevcut pazaryerinin ihtiyaçları karşılamaktan çok uzak olduğu ve modern pazaryeri anlayışının gerisinde kaldığını ifade eden Başkan Gürlesin, “İlçe sınırları içerisinde bulunan tüm pazaryerlerimizde yeni düzenlemeler gerçekleştirerek, modern pazaryeri anlayışı hayata geçirmek adına birçok çalışma yaptık. Pazaryerlerimizle ilgili hem esnafımızın hem de alışveriş yapan vatandaşlarımızın fikir ve taleplerini dikkate alıyoruz. Biz, pazaryerlerinde vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda ürünlerini satmaları, vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda alışveriş yapmaları noktasında hizmetlerimizi eksiksiz olarak sunmak için çalışıyoruz.  Eksikliklerimiz muhakkak ki var. Bunlara da en kısa sürede çözüm bulma doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor” dedi. Pazar esnafları da Başkan Gürlesin ile selfie çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER