anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Veli DEM─░R
Veli DEM─░R - Belediye Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒


444 9 220


1960 y─▒l─▒nda Karahall─▒’da do─čdu. ─░lk ve ortaokulu Çivril’de, liseyi U┼čak ─░.H.Lisesi’nde tamamlad─▒ktan sonra Erciyes Üniversitesi ─░lahiyat Fakültesinden 1982 y─▒l─▒nda mezun oldu. 
       
1982 – 1996 y─▒llar─▒ aras─▒nda ö─čretmen ve idareci olarak Diyarbak─▒r, Afyon ve Denizli’de görev yapt─▒. 1996-1997 y─▒llar─▒ aras─▒nda Denizli ─░l Kültür Müdürlü─čü görevi ile birlikte il ve ilçe Halk Kütüphane Müdürlüklerinde Müdür olarak görev yapt─▒.
2000 y─▒l─▒ nisan ay─▒nda; Eminönü Belediye Ba┼čkanl─▒─č─▒na naklen geçi┼č yaparak 1. derece Belediye Ba┼čkan Yard─▒mc─▒l─▒─č─▒, Personel ve E─čitim Müdürlü─čü ve Yaz─▒ ─░┼čleri Müdürlü─čü görevlerini yürüttü. 29.03.2009 tarihinde Fatih Belediyesi’nde Belediye Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒ ve Yaz─▒ ─░┼čleri Müdürü olarak çal─▒┼čt─▒. 2011 y─▒l─▒nda Beyo─člu Belediye Ba┼čkanl─▒─č─▒na naklen atanan Veli DEM─░R,  Yaz─▒ ─░┼čleri Müdürü ve ─░nsan Kaynaklar─▒ ve E─čitim Müdürlü─čü görevlerini yapt─▒ktan sonra Pamukkale Belediye Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒ kadrosuna naklen geçi┼č yapm─▒┼č olup halen bu görevini yürütmektedir.
─░ngilizce ve Arapça bilen Veli Demir, evli ve 3 çocuk babas─▒d─▒r.