PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI ALİ RIZA ERTEMUR’DAN KADİR GECESİ MESAJI

image

05-04-2024

PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI ALİ RIZA ERTEMUR’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Ertemur, “Mübarek Ramazan ayımızın son günlerinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi ile buluştuk. Bu kutlu gece mübarek olsun” dedi.

Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, “Sevgi ve barışın hakim olduğu bir dünya” temennisinde bulunarak, tüm halkın Kadir Gecesi’ni kutladı.

Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, “Bu Ramazan ayı ülkemiz için tarihi öneme sahip günleri içinde barındırdı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak en demokratik hakkımız olan seçme ve seçilme hakkımızı milletçe kullandık. Halkımızın oylarıyla Pamukkale’mize baharı getirdik. Ne güzeldir ki, göreve başladığımız ilk günlerde Kadir Gecesi ve ardından Ramazan Bayramı’nda halkımızla iç içe olacağız. Tutulan oruçlar, yapılan ibadetler, edilen yardımlarla çok güzel bir maneviyat ikliminin içindeyiz. Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile birlikteliğimize güç katmaktadır. Bu güzel ve özel gecenin, tüm dünyaya ve insanlığa barış, sevgi getirmesini diliyor, güzel ülkemizde de gerilimin yerini huzurun, çatışmanın yerini barışın, anlayışın ve kardeşliğin aldığı günler temenni ediyorum. Emeğin karşılığını bulduğu ve zenginlikten herkesin payına düşeni aldığı bir Pamukkale hayaliyle çıktığımız yolda, tüm halkımızın Kadir Gecesi’ni kutluyorum” dedi.

Haber Görselleri