BAŞKAN ERTEMUR, DOKUZKAVAKLAR’IN GENÇLERİNİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA UĞURLADI

image

17-04-2024

BAŞKAN ERTEMUR, DOKUZKAVAKLAR’IN GENÇLERİNİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA UĞURLADI

Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, Denizli’de U16 Play-off müsabakalarında grubunu ikinci tamamlayarak Türkiye Şampiyonası’nda Denizli’yi temsil etme hakkı kazanan Dokuzkavaklarspor U 16 takımını Uşak’a uğurladı. Başkan Ertemur; “Spor ve sporcunun her zaman destekçisi olacağız. Gençlerimizin spor yapması, kötü alışkanlıklardan uzak durması ilk amacımız. Dokuzkavaklarspor genç sporcularına Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diliyorum” dedi.

 

Denizli’de U16 Play-off aşamasında elde ettiği başarıyla Türkiye Şampiyonası’na katılan takımlardan biri de Dokuzkavaklarspor oldu.  18-21 Nisan tarihlerinde oynanacak U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları için Uşak’a giden genç sporcuları Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur ve Başkan Yardımcısı Uğur Çizmecioğlu uğurladı.

 

“PAMUKKALE’MİZİ, DENİZLİ’MİZİ GURURLANDIRACAKLARINDAN ŞÜPHEM YOK”

 

Gençlere şampiyonada başarılar dileyen Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur; “Denizli’mizde, Pamukkale’mizde başarılı sporcuların olması bizler için çok önemli. Spor ve sporcunun her zaman destekçisi olacağız. Gençlerimizin spor yapması, kötü alışkanlıklardan uzak durması ilk amacımız. Gençlerimizin başarılı olması için destekleyeceğiz. Pamukkale’mizde spor yapmayan genç kalmayacak. Zeki, çevik ve ahlaklı sporcularımızın yetişmesi için çalışacağız. Dokuzkavaklarspor’un genç sporcularına Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diliyorum. Pamukkale’mizi, Denizli’mizi gururlandıracaklarından şüphem yok” dedi.

Haber Görselleri