BAŞKAN ERTEMUR, ÇÖP POŞETİ SÖZÜNÜ TUTTU

image

04-06-2024

BAŞKAN ERTEMUR, ÇÖP POŞETİ SÖZÜNÜ TUTTU

T.C. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, seçim süresince Pamukkale halkına verdiği sözü yerine getiriyor. Başkan Ertemur, “Pamukkale halkımıza seçim sürecinde sözünü vermiş olduğumuz çöp poşetlerimizin dağıtıma başladık. Halkımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Pamukkale’lilerin yüzde 46,04 oyunu alarak T.C. Pamukkale Belediye Başkanı seçilen Ali Rıza Ertemur, seçim süresince verdiği çöp poşeti sözünü yerine getiriyor. Göreve başlamasının 3. ayında Pamukkale halkına verdiği sözü tutmanın haklı gururu ve mutluluğu içinde olduklarını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, çöp poşeti dağıtımına başladıklarının müjdesini verdi.

“PAMUKKALE HALKININ BEKLENTİSİNİ KARŞILAYACAĞIZ”

Pamukkale halkının seçim süresince en çok talep ettiği konulardan biri olan ücretsiz çöp poşeti, Başkan Ali Rıza Ertemur’un en çok ses getiren seçim vaatlerinden birisiydi. Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Karşıya Mahallesi’nden başlayan ücretsiz çöp poşeti dağıtımı kısa sürede tüm ilçe halkına ulaştırılacak. Konuyla ilgili haklı gurur ve mutluluğu yaşadıklarını belirten Başkan Ertemur, “Pamukkale halkımıza seçim sürecinde sözünü vermiş olduğumuz çöp poşetlerimiz geldi. Temizlik işleri müdürlüğümüz bunları dağıtacak. Bu verdiğimiz sözlerin hepsini zaman dilimi içerisinde yerine getireceğiz. Vatandaşlarımızdan çok talep vardı çöp poşeti ile ilgili. Vatandaşlarımızın bu beklentilerini karşılayacağız. Parti parti gelecek çöp poşetleri. Şimdiden Pamukkale halkımıza hayırlı olsun diyorum”dedi.

Haber Görselleri