BAŞKAN ERTEMUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

image

14-06-2024

BAŞKAN ERTEMUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

T.C. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Pamukkale halkının bayramını kutlayarak, “Tüm halkımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda bir bayram geçirmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.

 

T.C. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, Kurban Bayramı mesajında, bayramların insanlar arasında ayrım yapmaksızın, adalet ve hoşgörü duygularının pekiştirilerek, birlik ve beraberliğin öneminin arttığı günler olduğunu ifade etti. Başkan Ertemur, mesajında şunları görüşlere yer verdi;  “Bayram denince ilk aklımıza gelen birlik ve beraberlik içinde geçen büyük aile sofralarıdır. Bayramlar, insanlar arası ayrım yapmaksızın, hoşgörünün, kardeş olabilmenin öneminin arttığı günlerdir. Bayramlar, umut demek, iyilik demek, dayanışma ve yardımlaşma demektir. Bizler, ihtiyaç sahibini, öksüzü, yetimi, yaşlıyı, kimsesizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan bir toplumun evlatlarıyız. Bu güzel ve önemli değerlerimizi, gelecek nesillerimize aktarmalı, geleceğimiz olan çocuklarımıza, gençlerimize bayramların değeri yaşatılarak, anlatılmalıdır. Tüm bu güzel duyguların harmanladığı bir bayramı daha siz kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte yaşayacağız. Pamukkale Belediyesi olarak ilçe halkımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda bir bayram geçirmesi için tüm önlemlerimizi aldık. Bayramı bayram tadında geçirebilmek adına, kurban kesim yerlerimizde hazırlıklarımız tamam, bayram süresince görev yapacak ekiplerimiz hali hazırda bekliyor. Bu duygu ve düşüncelerle, yine bu bayramda da, kimsenin gözünden yaş akmasın; Savaşlar bitsin, çocuklar ölmesin. Hiçbir çocuğumuz yatağa aç girmesin. Tüm bu güzel temennilerle, Kurban Bayramı’nın güzellikler getirmesini diliyor, Pamukkaleli hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum”.

 

BAŞKAN ERTEMUR, PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

 

Öte yandan, T.C.Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, belediye personeliyle bayramlaştı. Belediye çalışanlarını bayramını kutlayan Başkan Ertemur, “Bayramlar insanların birbiriyle kaynaştığı günlerdir. Ülkemizin ve bizlerin birlikte olmaya, bir olmaya beraber olmaya çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Bu bayramın ülkemize, milletimize barış, umut getirmesini temenni ediyorum. Siz değerli personelimizle birlikte inanıyorum, çok güzel işler başaracağız. Birlikte çok güzel yol kat edeceğime yürekten inanıyorum. Belediyemizin zor bir belediye olduğunu da biliyorum ama bu zorluğu sizlerle birlikte başaracağıma da inanıyorum. Ailelerinizin ve sizlerin bayramını kutluyorum. İyi bayramlar hepinize” dedi.

Haber Görselleri