anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN, KYK ÖĞRENCİLERİNE AŞURE İKRAM ETTİ 06.10.2017

Pamukkale Belediyesi, Muharrem ayı nedeniyle ilçe sınırları içerisinde yer alan Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin büyük oranda barınma ihtiyacını karşılayan Denizli Kredi Yurtlar Kurumu(KYK)’nda kalan öğrencilere aşure ikramında bulundu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Aşure etkinliğimizde öğrencilerimizle bir araya gelerek, Muharrem ayında birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da pekişmesine vesile olmak istedik” dedi.

Sosyal belediyeciliğin öncülerinden olan Pamukkale Belediyesi, Muharrem Ayı’nda öğrencileri unutmuyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, manevi duyguların artarak, birlik ve beraberliğin örneği olan aylardan Muharrem Ayı’nda, Denizli Kredi Yurtlar Kurumu(KYK)’nda kalan öğrencilere aşure ikramı bulundu. Geçtiğimiz hafta, Pamukkale Üniversitesinde eğitim ve öğretimini sürdüren öğrencilere aşure ikramında bulunan Belediye Başkanı Gürlesin, bu defa da Ay yıldızlı ve Türk Bayrağı şeklinde üzeri süslenen 2 bin kişilik aşureyi, Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrencilere ikram ederek, tüm öğrencilerin Muharrem aylarını kutladı.

 “ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Pamukkale Belediyesi olarak, bu yıl ki aşure hayırlarından birini KYK Kampus Kız Öğrenci Yurdunda üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirmek istediklerini belirten Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak kültürümüzde bulunan aşure hayrımızı evlerinden uzakta eğitim hayatını sürdüren öğrencilerimize yönelik gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta, üniversitemizin kampüsünde hayrımızı gerçekleştirmiştik. Bu hafta da KYK’da kalan kız öğrencilerimize aşure ikramında bulunduk. Bir anlamda eğitime destek noktasında, Pamukkale Belediyesi olarak öğrencilerimize en iyi imkânların sunulması noktasında Kredi Yurtlar Kurumumuza da desteğimiz devam ediyor. Aşure etkinliğimizde öğrencilerimizle bir araya gelerek, Muharrem ayında birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da pekişmesine vesile olmak istedik. Etkinliğimizde öğrencilerimizle birlikte sohbet ederek, fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledik” dedi.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER